Juicy – panička Rychlých šipek

Sžívání se s fenkou Juicy bylo pro Šipky úplně něco nového. Fenka byla roztomilá a tulila se ke svým novým kamarádkám s nevšední vytrvalostí. Juicyin bezelstný psí výraz neumožnoval jakékoliv odmítnutí pamlsku nebo pohlazení. Odchod všech členek z klubovny byl doprovázen srdceryvným vytím a příchod poskakováním po všech děvčatech. Důsledkem tohoto vítacího ceremoniálu bylo neúměrné zvýšení spotřeby punčoch a ostatních textilií zdobících nohy našich hrdinek. Juicy sdílela s děvčaty prakticky vše. Zásadně jedla u stolu a skoro vytlačila Jindru z její části prostorného lůžka. Prostřednictvím Šipek Juicy odebírala Cosmopolitan, měla slevovou kartičku v Orsay a naskenovaný otisk její tlapky zdobil hlavičku časopisu FEM-FEM. Jindra se i přes zmenšení svého životního prostoru v posteli starala o fenčinu image. Růžovým lakem s kamínky ozdobila její drápky. Místo obojku jí nasadila náhrdelník z perel (Nepravých ovšem. Mirka totiž odmítla uvolnit potřebné prostředky z rozpočtu klubu). Na hlavičce samozřejmě nesměla chybět růžová mašlička. Ze značkového internetového obchodu objednala i pár psích oblečků, které dokonale ladily s outfity našich módních fanatiček.

Až na výjimečné případy klub konzumoval spíše rostlinné produkty, což poznamenalo i Juicyin jídelníček, který byl plný hodnotné a výživné stravy. Jediná Červenka, když to nikdo neviděl, dala fence zakusit, jak chutná šlupka od Vysočiny a dalších masných produktů.

Hnidopich nebo člověk, který má rád zvířátka pouze na talíři, by asi podotknul, že velitelkou Šipek už není Mirka, ale princeznička Juicy.

Dospějí k tomuto poznání zanedlouho i členky našeho slavného sdružení.

„To snad není možný tohleto! Juicyna mi zase nachc.. tedy načůrala do lodiček. V čem já teď půjdu?“ jednoho rána si se slzami na krajíčku postěžovala Jarka. Rádoby vtipná poznámka Jindry nesoucí se z koupelny nastartovala Jarku ještě více.

„Neměla jsi náhodou službu na venčení ty?“ zaječela nešťastnice. Juicy jí vesele skákala po nohách a nezastřižený drápek vykonával destruktivní práci na Jarčiných silonkách. „Oko jak tálinskéj rybník, teď abych se šla převlíct celá. Ta docentka Machatá mě zabije,“ dodala.

„Jejky, Jarí, asik jooo, ale copak žena může vstávat v takovou neboženovskou hodinu?“ ozvalo se z koupelny. „Rozbila se žehlička na vlasy. Mirča by to měla vodnýst Honzíkovi, ať s tím něco udělá,“ začala Jindra ignorovat neštěstí své spolubojovnice.

„Ty máš starosti, ale žes mi upe rozhodila koncept outfitu, to je ti jedno. Víš, jak si na tom Machatá zakládá.“

Mirka rozjitřenou situaci uklidnila tím, že šla fenku venčit sama. Když tak postávala před domem, začínala přemýšlet nad tím, kdo je vlastně paní domu. Začala mít i trochu obavy o své postavení, ale na druhou stranu ji Juicy prostě fascinovala. Třeba tehdy, jak kousla (no kousla, stiskla spíš) do nohy messengera, který nesl zásilku s nápisem fragile sousedce. Poslíček ani balík konfrontaci s femi-fenkou neustál. Celá aféra skončila napomenutím mladíka od inteligentní policistky, že jako nemá svým nepřiměřeně rychlým pohybem děsit tak miloučkého pejska, a ať se to příště neopakuje. Muž oponoval, že on je za rychlý pohyb placený a marně ukazoval na prokousnuté kalhoty a dvě krvavé skvrnky ala hrabě Dracula. „Postižený“ si nakonec vykoledoval pokutu za urážku veřejného činitele a při odchodu si po peprném zakletí ještě odplivl.

Další kratochvílí této roztomiloučké fenečky byl štěkot. Štěkala ráda a štěkala pořád. Nejradši na příslušníky opačného pohlaví. Jednou vyštěkla zpoza rohu na důchodce Janderu tak nečekaně, že se starý pán lekl a dostal infarkt. Jarka se tenkrát s Mirkou shodly, že je aspoň o jednoho „vocasa“ míň. Pan Jandera měl ale tuhý kořínek a zanedlouho se opět promenádoval po chodníku. Jednou, když si myslel, že ho nikdo nevidí, přetáhl Juicyinku hůlkou. Z okna to ovšem viděla lelky chytající Maruška a spustila příval nadávek ve svém rodném jazyce, načež jí děda holí pohrozil a se slovy plnými xenofobie a rasismu zmizel v domě.

Byly zde i méně úsměvné historky, jako když se Juicynka zaběhla v Paládku. Nakonec jí našli v jejím oblíbeném háemku, jak hryže do figuríny oděné v modelu na nadcházející zimu, navíc již ve značně poškozeném stavu. Tehdy se i Mirka musela červenat a celý incident naboural do té doby harmonický vztah s vedoucí prodejny paní Sádlovou.

Ze vzpomínek vrátila Mirku do reality Juicy, která na ni štěkla a začala škrábat na vchodové dveře. Tím jí dala jasně najevo, že je čas jít domů.

V předsíni narazily na Jindru. Držela rozkousanou botu a fňukala. Smutným hlasem Mirce oznámila, že to byly její nově zakoupené kozačky.

Ano, Juicy měřila všem členkám stejně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.