Gang HELL RAIDERS definitivně poražen (následně patřičně ponížen a převychován)

Bylo hezké čtvrteční dopoledne. Jako každý den sportovkyně Romana přezdívaná Rychloručka zocelovala svoje tělo. Právě si připravovala na bench-press sadu dvou padesátikilogramových činek, když v tu chvíli z okna domácí tělocvičny zahlédla onu nechvalně známou partičku zoufalců, kteří se neustále snažili ničit činnost Rychlých šipek.

O tom, že jsou sledováni ramenatou sportovkyní, neměli drsní hoši od Pekelných jezdců ani tušení. Zkušeně vnikli do domu a jali se podle zvonků hledat příbytek našich hrdinek.

„Ááá tady je máme, Rychlé čípky,“ zachrčel Márty hlasem téměř shodným s tím, kterým se projevoval Lemmy z Motörhead na svých koncertech. „Tak jim to tu trochu vyzdobíme, ať to tam maj hezoulinký,“ pokusil se napodobit hlas afektované blondýny, což mu moc nevyšlo. „Hanz, vytáhni nádobíčko.“

Mužský čtenář by se lehce mohl domnívat, že Mártyho pokyn směřoval k tomu, aby jeho soukmenovec předvedl na chodbě největší chloubu své tělesné schránky, ale tak tomu nebylo. Ostatně ona “chlouba“ by i v očích nějakých pomýlených vyznavaček falického kultu byla nejspíš důvodem k posměchu. Není nutno dodávat, že až na určité poklesky Červenky a Jindry byly členky Šipek horlivými stoupenkyněmi vagíny jako jedinečné a absolutní entity Všehomíra.

Hanz, bývalý učeň letecké průmyslovky, tedy vytáhl náčiní, které se k vlajkovému odvětví průmyslu nevztahovalo a spíše připomínalo slávu prvorepublikové galerky scházející se v jedové chýši. K té totiž patřil Hanzův dědeček. Ladná souhra Hanze s nářadím dokazovala, že tradice rodu je v dobrých rukou, a tak se za kratičký čas darebáci ocitli v příbytku našich hrdinek.

Opět ovšem podcenili ženy, což se nevyplácí. Protože sotva co Rychloručka tyto darmošlapy spatřila, ihned pomocí iphonové FEMINA FORZA aplikace ostatní členky bleskurychle svolala. Jediná Červenka IPHONE neměla, její MOTOROLA ve tvaru dámské vložky krom volání a psaní krátkých textových zpráv nic dalšího neuměla. To nevadilo, protože stejně jako koule uvázaná u nohy trestance špilberské věznice, tak i Červenka trávila veškerý čas s naší sportovkyní, pokud se tedy obě ženy nevěnovaly činnosti v klubu.

Po shromáždění všech členek v tělocvičně se Mirka ujala vedení a klub zakrátko obsadil jedinou únikovou cestu ze své svatyně. Vedoucí nenápadně vytáhla ze skříňky v chodbičce bičík, který ukořistila při protestní akci na prezentaci knihy 50 odstínu šedi za účasti samotné spisovatelky. To bylo snad jedno z největších Mirčiných vítězství. Povedlo se jí donutit autorku k závaznému slibu, že přepracuje konec posledního dílu tak, že hlavní hrdinka ze sadistického pana Greye udělá poslušného mužského jedince, který v závěru ságy bude uťápnuté novinářce nejenže sloužit, ale přepíše na ní veškerý movitý majetek. Jako stvrzení dohody Mirka dostala tuto relikvii, jakožto symbol vedoucí úlohy ženského nadpohlaví v námi obývaném prostoru. Stejné tažení vedla i proti Páralově knize Země žen (resp. proti jejímu závěru, ostatní části knihy byly naopak v souladu s jejím plánovaným programem). Tady však narazila, protože ji autor-podsamec nechal po zdlouhavé přednášce na téma, jak by měl závěr vypadat, nevybíravým způsobem vyhodit. Mirka tak aspoň vykoupila knihu z blízkých antikvariátů a nevhodné části knih vytrhala a obřadně spálila.

Mezitím si hoši jako v transu prohlíželi nástěnné malby zobrazující Vlastu vedoucí do boje šik ženských bojovnic, scénu, kde hloupý Ctirad osvobozuje Šárku a sedá tak na lep lstivým děvám, následovanou výjevem vplétání nebohého vladyky do kola. Dále je zaujal nadživotní portrét Xeny bojovnice s její oddanou Gabrielou stojících uprostřed těl mrtvých nepřátel. Hlavním cílem bandy bylo posprejování místností a poničení zařízení ve stylu nejradikálnějších sparťanských rowdies na stadionu nenáviděné Slavie. Márty si připravoval kladivo a chystal se rozbít bustu Boženy Němcové, Kanty mířil sprejem na Xenu, aby z jejího obličeje udělal černý flek, a Hanz plánoval namalovat Vlastě bojovnici mužský pohlavní úd. Jenže jako by je síla neznámá na tomto světě paralyzovala a bránila jim započít hrůzné dílo.

Posvátné ticho přerušil svistot biče, následný pád spreje a hrubé zakletí Kantyho po přímém zásahu jeho ruky Mirkou. Mártymu leknutím vypadlo kladívko přímo na nohu a Hanz se poroučel k zemi po přesně mířené facce sportovkyně Rychloručky.

Výtržníky obestoupila statečná děvčata a gang poznal, že je definitivně poražen. Teď mělo přijít i to ponížení. Jelikož byli všichni chlapci v podmínce pro méně závažnou trestnou činnost, věděli, že přivolání policie by pro ně znamenalo návrat do tepláků. Snažili se proto vyjednávat.

„Holky neblbněte, to měl být takovej žert, my jsme vás chtěli jen postrašit. My už to nikdy neuděláme. Já prodám svou motorku a koupím tady klukům a sobě jízdní kola, přestaneme pít alkohol, kouřit, jíst maso a začneme pracovat ve veřejném sektoru. Nebo aspoň pracovat,“ navrhl Márty.

„Poradíme se,“ řekla Mirka. Rychloručka odvedla zajatce do kouta a pohrozila jim pěstí. Rozklepaní hoši slíbili, že se nepokusí o útěk a zůstali stát se svěšenými hlavami. Děvčata se posadila do pohodlných křesílek a začala rokovat.

„Jsem pro přísné potrestání,“ navrhla Jindra, ale s konkrétním návrhem nepřišla.

„Holky, to co řekl ten pobuda, není zas tak špatný návrh. Jsou to sice tupá maskulinní prasata, ale teoreticky by se dala převychovat.“

„To je pravda, alternativní tresty teď frčí, nejsme přece nacistky. Zavolám Jelence do Kosmíku, jestli by se tady pro Převychovávané, jak jim budeme říkat, nenašla nějaká jednodušší práce. Ten Hanz, nebo jak se ten vocas jmenuje, kdyby se ostříhal a oholil, vzal si nějakou růžovou košili, by mohl naší Jelence třeba vařit kafe. Ten jejich kápo by mohl sedět na vrátnici a toho třetího pošleme do archivu. Lepší, než kdyby skončili v kriminále. Tam by se naučili ještě horším mravům,“ ukončila svoji řeč Mirka a jala se telefonovat. Dívky ještě dojednávali zbytek trestu, když Mirka domluvila a sdělila ostatním, že Jelena souhlasí. Poté ještě padly dodatečné návrhy trestu a následně děvčata seznámila s rozsudkem viníky a ještě každého z nich preventivně přetáhla legendárním bičíkem.

Jarka sepsala dohodu, která krom pracovních poměrů stanovila rozpuštění gangu Hell Raiders, vyklizení jejich doupěte, prodej všech motocyklů, odevzdání časopisů Český naháč a jiných nevhodných tiskovin.

Bývalí členové gangu se zavázali, že přestanou jíst maso, kouřit a nevhodně se oblékat (to dostala na starosti Jindra). Sami založí Hlídku Barbory Panklové, která bude pomáhat všem ženám. Místo projížděk na motocyklech ničících životní prostředí budou uskutečňovat pravidelné cyklistické výlety.

Na to si slavnostně připili rajčatovou limonádou a tím tato maskulinní „návštěva“ bytu Rychlých šipek skončila! S neočekávaným rozuzlením ovšem!

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.